O NAS OFERTA GALERIA KONTAKT
PH-AUTOGAZ - O nasFirma PH-AUTOGAZ jest na rynku od 15 lat dzięki czemu posiada duże doświadczenie z różnymi instalacjami gazowymi do samochodów. Diagnozujemy i naprawiamy 90% instalacji gazowych na rynku, współpracujemy z firmą AG Centrum, funkcjonującą na rynku samochodowych instalacji gazowych od 25 lat.
Warsztat PH Autogaz należy do ogólnokrajowej sieci Ekspert LPG. Ideą sieci jest wysoka jakość montażu oraz obsługi klienta. Zapewniamy najwyższy poziom usług oraz fachowe doradztwo, który sterownik marki ZENIT będzie najlepszym wyborem do Twojego samochodu: Zenit Blue Box, Zenit Black Box, Zenit Pro, Zenit Direct czy Zenit Compact.

Montując w naszym warsztacie otrzymujesz ogólnopolską gwarancją w ramach sieci Ekspert LPG.

Prawidłowy montaż i precyzyjna regulacja instalacji to standardy obowiązujące członków sieci Ekspert LPG, dzięki którym poczujesz znaczne oszczędności z jazdy. Specjalizujemy się w montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych w większości samochodach. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym profesjonalizmem i wykonujemy je terminowo. Sprawdź naszą ofertę i już dziś umów się na montaż w swoim aucie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy fachowość i terminowość świadczonych usług.(c) 2014 PH Autogaz - Montaż instalacji gazowych LPG do samochodów, Gorzów ul. Koniawska 39A